«روزنوشت های یک عدد امیررضا»

درباه‌ی من:

یک عدد امیررضا هستم؛ در دهه‌ی سوم زندگی و در تقلای دندانپزشک شدن؛ فعال بازار های مالی از سال ۱۳۹۸ و توی این مسیر با شرکت های مختلفی همکاری داشتم. علاقم به این شغل باعث شده به صورت جدی این علم رو دنبال کنم.

اکثر اوقات به این فکر می‌کنم که کی‌ام و هدفم از زندگی چیه؟! و هربار به یه جواب مبهمی بر میخورم. اما دقیق تر که نگاه می‌کنم من برای جنگ و برطرف کردن های چالش های ریز و درشت زندگیم خلق شدم و هربار برخورد و نوع واکنش من با این چالش ها شخصیت و ماهیت منو شکل میدن.

بخوام یه توصیف ادبی از خودم داشته باشم به این جملات بسنده می‌کنم:

راستش را بخواهید، خودم هم درست نمیدانم کیستم! در تصادف با زندگی دهه ها می‌شود مسیر دادگاه را برای دادخوهی از زندگی و گرفتن حقوق خود پیش رو گرفته‌ام.

شخصیت من:

دکتر استرنج

تایپ شخصیتی من ENTJ هستش با درصد برونگرایی ۵۰/۵۰. یه ENTJ به عنوان فرمانده و رهبر شناخته می‌شه و از شهود خوبی برخورداره اما در عین حال پرحرف و پر چونه به نظر میاد. قضاوت های شتابزده از ویژگی های منه اما همیشه سعی می‌کنم در دایره‌ی منطق عمل کنم. بیشتر تمرکز ماها روی آینده هستش و برنامه ریز و پلن ساز های خوبی هستیم و در عین حال از کسب تجارب جدید خیلی لذت می‌بریم. آدمای این مدلی از عاطفه و احساس بوی به خصوصی نبردن و توی روابط عاطفی هم بیشتر منطق گرایانه عمل میکنن.

مهارت های من:

Steve-Jobs

در دوران راهنمایی با حوزه‌ی گرافیک آشنا شدم و به مدت شش سال در این حوزه فعالیت داشتم و با پیج های اینستاگرامی همکاری های مختلفی داشتم. در همین حین بود که با ارز های دیجیتال آشنا شدم و به این سمت سوق پیدا کردم و قریب به چهار سال در این حوزه مشغول بودم و همین منجر به تشویق و ترغیبم به حوزه‌ی ترید شد و با مطالعه و گذروندن دوره های مختلف و به کمک یه دوست قدیمی با فارکس آشنا شدم و کمتر از یک ساله که دنبال کننده‌ی فعال این مارکت عجیب و مرموز و خوف ناک هستم.